Water Wars

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AKSİYON ÇOK OYUNCULU OyunGamers 0

Water Wars

GAME INFO

Water Wars Oyna

Water Wars oyna, su savaşı oyna. Su üzerinde online olarak savaşın. Eğlenceli ve zevkli olan bu oyunu mutlaka oynayın! Rakipli oynama şansınız olan bu oyunu kaçırmayın.

Oyun

Savaş oyunları sevenler buraya. Normal savaş oyunlarından farklı olan bu oyunu su üstünde rakiplerinizle savaşarak hem eğlenceli hemde zevkli vakit geçirebilirsiniz. Oyunun asıl amacı karşı yüzen düşmanın botunu batırmaktır. Eğlenceli olan bu oyunu mutlaka oynayın.

Oyunlar

Oyunda 2 tane renk vardır. Mavi ve Kırmızı. Seçtiğiniz renkte oyun başlar ve karşı takımın bayrağını alıp , ilk başladığınız yere götürürsünüz. Oyunda takım arkadaşlarınız vardır. Aldığınız bayrağı götürürken karşı takımdan size saldıracaklardır ve sizde silahlarınızla onları batırmaya çalışacaksınız.

Water Wars Nasıl Oynanır?

oyungamers.com sitesine girdiğinizde arama tuşu göreceksiniz. Arama tuşuna bastıktan sonra Water Wars yazarsanız oyun karşınıza çıkacaktır. Oyuna girdiğinizde yönlendirici kılavuz size yardımcı olacaktır. W ileri S geri A sola D tuşu ise sağ tarafa dönmenizi sağlayacaktır. Ateş etmek için fareyi kullanabilirsiniz.


WATER WARS
Oyun Oyna

PLAY NOW!

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.