Sling Drifter Oyna

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Araba OyunGamers 0

Sling Drifter Oyna

GAME INFO

Sling Drift Oyunu

Sling Drifter Oyna

Sling Drifter oyna.  Oyun Gamers adresinde en güzel araba oyunlarını oynayabilirsiniz. Sling Drift oyunu hem mobil uyumlu hemde masa üstü cihazlardan oynanabilen bir araba oyunudur. 

Oyun

Oyun başladıktan sonra yolda karşınıza çıkan virajlarda duran dubalara, ip atarak arabayı kaydırıp drift yapmanızı sağlar. Her virajı drift yaparak döndüğünüzde "1 Sling" yapmış olursunuz. Arabayı çarpana kadar oyun devam eder ve gittikçe daha keskin virajlar karşınıza çıkar. Hadi sende hiç beklemeden bu beceri oyununda en yüksek rekorunu bize göster ve yorumlarda belirt.

Oyun Nasıl Oynanır

Mobil cihazlarda viraja yaklaşırken ekrana dokununca köşede duran dubalara halat atabilirsiniz. Elinizi ekrandan çektiğinizde halat da dubadan ayrılır tekrar basarsanız tekrar dubaya bağlanır. Bu şekilde girift yaprak her driftte 1 sling yapmış olursunu. 

Bilgisayarda Nasıl Oynanır

Bilgisayarda tarayıcıdan giriyorsanız, mouse'u kullanarak oyunu oynayabilirsiniz. Farenizle sol tıklayarak her virajda drift yapabilirsiniz. Sol tuşa amayı bırakınca halatlar dubalardan ayrılır ve tekrar sol tuşa basarsanız tekrar ip dubalara bağlanır. Her driftle köşe dönüşünüz size 1 Sling verir. 

Araba Oyunları

Araba oyunları ve diğer drift oyunları için oyun oyna adresinden tüm oyunları görebilirsiniz. 

PLAY NOW!

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.