Bebek Bakma Oyna

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kız OyunGamers 0

Bebek Bakma Oyna

GAME INFO

Bebek Bakma Oyna

Bebek bakma oyna denildiğinde akla ilk gelen en güzel bebek oyunları burada. Yeni doğacak olan kardeşi için heycanlanan bebek hazel kardeşi doğunca ona nasıl bakacak ona yardım et! Hazele yardım etmen için kardeşinin ihtiyaçlarını gider. Küçük kardeşi Matt kısa bir süre sonra eve gelecek ve onunla ilgilenmeye yardımcı olabilir. Onu mutlu etmeye çalışın ve ihtiyacı olan her şeye sahip olduğundan emin olun! Kusursuz küçük kız kardeş olabilir ve Matt'in ilk birkaç gününde gelişmesine yardımcı olabilir misiniz?

Oyun Oyna

Oyun oyna, en güzel bebek oyunları ve en iyi oyunlar oyungamers.com adresinde.

Bebek Bakma Oyun Oyna

Bebek bakma, bu oyunu oynamak çok zevkli! Ücretsiz online olarak oynayabilirsiniz. Yeni doğan bebeğe nasıl bakacaksınız? Onu mutlu etmeye çalışın ve ihtiyacı olan her şeye sahip olduğundan emin olun! Altını değiştirmeyi unutma. Bebekler çok hassatır ağladıklarında ya karnı acıkmış olur yada altını kirletmiştir. Bebeğin açlık durumunu ve bezini sürekli kontrol edin. Onu ne kadar mutlu ederseniz ne kadar iyi bakarsanız okadar çok puan kazanırsınız.

Nasıl Oynanır

Bigisayarda Oyna

Bebek bakma oyunlarının oynanışı çok kolay ve bir okadar zevklidir. Bilgisayarınızın mause'su (faresi) ile ekrandaki simgelere tıklayıp onların ne işe yaradığına bakabilir ve eğer hazelin yeni doğan kardeşinin bir ihtiyacı varsa o simgeye dokunun ve ihtiyaçlarını giderin.

Mobil Oyun Oyna

Akıllı Cep telefonu veya tablet Oyun Korunmak ve  özel silah, Oyun kolu ekranın sol tarafını bulunmaktadır. Oyun kolu ekranın Sağ tarafı zıplamak içindir.

PLAY NOW!

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.